BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN444 4 616
BİZ SİZİ<br>ARAYALIM
BİZ SİZİ
ARAYALIM

HAKKIMIZDA

NUHOĞLU İNŞAAT


TANITIM FİLMİ

1986 yılında kurulan Nuhoğlu İnşaat; yurt içi ve yurt dışında konut, altyapı, çevre düzenleme, kent parkları, eğitim ve sağlık projeleri ile özellikli yapılar gibi alanlarda özel ve kamu sektörüne yönelik hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin sembol yapıları arasındaki 100’ün üzerinde projeye imzasını atan, İstanbul ve Ankara ofislerinin yanı sıra yurt dışında da Irak, Libya ve Kazakistan’da 5.000’e yakın çalışanı ile hizmet veren Nuhoğlu İnşaat bugüne kadar toplam 3.000.000 m²’lik inşaatı hayata geçirmiştir.

Dinamik yapısı ile kısa sürede büyük projelere imza atarak, sektörün önemli firmalarından biri haline gelen Nuhoğlu İnşaat, ihtiyaç ve beklentilere en doğru çözümleri üretmektedir. Sürekli yenilenen ve gelişen yapısı ile yaptığı her işte modern teknolojiyi kullanan Nuhoğlu İnşaat, Kalite Yönetim Sistemleri’nden taviz vermeden, hayata değer katacak projeler üretmekte ve diğer tüm projelerden ismiyle ve kalitesiyle ayrışarak emin adımlarla büyüme hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye’nin ayrıcalıklı projelerinden İstanbul Akvaryum, Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Crowne Plaza Hotel Florya, Küçükkuyuport, Sinan Erdem Arena,  Gürpınar Su Ürünleri Hali, Bursa Hayvanat Bahçesi, Çekmeköy Devlet Hastanesi, Bayrampaşa Şehir Parkı, Van Yüzüncü Yıl Ünv. Araştırma ve Uygulama Hastanesi bugüne kadar hayata geçirilen 100’ün üzerindeki projeden sadece birkaçıdır.

TABANLIOĞLU MİMARLIK


1990 yılında kurulan Tabanlıoğlu Mimarlık, İstanbul başta olmak üzere birçok farklı şehirde gerçekleşen, kentsel gelişime ivme kazandıran, olumlu örnekler oluşturan ve bulundukları yerlerin simgesi haline gelmiş projelere imza atmıştır.
2009 yılında “Building Design’’ Dünya Mimarlığı ilk 100 listesinde 79. sırada yerini alan Tabanlıoğlu Mimarlık’ın projeleri arasında Kanyon, Zorlu Center, İstanbul Sapphire, Bodrum Havalimanı, Dubai Crystal Towers ve İstanbul Modern bulunmaktadır.

TANITIM FİLMİ

TANITIM FİLMİ
Top